x
u d r i v e

Časté dotazy

q&a

Odpovídáme na vaše časté
dotazy

 • q:Co si s sebou vzít na praktické jízdy?

  a: Určitě si vezměte váš průkaz Autoškoly a nezapomeňte také občanský průkaz pro případnou policejní kontrolu. Vhodné je si s sebou vzít také něco na pití, jelikož budeme jezdit 1,5 hodiny.

 • q:Jak je to s jízdami?

  a: Pro řidičský průkaz skupiny B je třeba splnit 28 jízd po 45 minutách. My však preferujeme delší jízdy 2 krát 45minut, tedy 90 minut. Jízdy domlouváme na dohodfě s vámi, takže je na vás jak rychle autoškolu absolvujete.

 • q:Jak si rezervovat termíny jízd?

  a: Termín každé jízdy si už můžete domluvit osobně dopředu, pokud chcete flexibilnější rozvrh domluvíme se telefonicky, emailem či přes náš nový registrační systém .

 • q:Jak probíhá zkouška?

  a: Zkouška se dělí do dvou částí. První částí je zkouška teoretický přes portál eTesty, ta se provádí na odboru dopravy městského úřadu
  Po úspěšném absolvování teoretické zkoušky je na řadě zkouška praktická. Praktická zkouška se vykonává ve vozidle s přítomností instruktora autoškoly a zkušebního komisaře. Nejprve provedete před výjezdovou kontrolu a zodpovíte otázky komisaře. Následně už proběhne samotná jízda, která se jezdí v Moravském Krumlově a jeho okolí, minimálně po dobu 30 minut.

 • q:Co když nezvládnu první pokus?

  a: Pokud nezvládnete první pokus nic se nestane, stále vám zbývají 2 další. Pokud už jste například zvládli teorii osvědčení máte platné po dobu 1 roku od vydání, to znamená, že na dalších pokusech už teorii nemusíte dělat.

 • q:Z čeho se učit na teoretickou zkoušku?

  a: Doporučujeme vám zakoupení učebnice, kde je vše přehledně shrnuto. Další skvělou pomůckou je aplikace Autoškola 2023, kde doporučujeme zakoupení prémiové verze, díky této aplikaci si můžete opakovat testové otázky a zákon o silničním provozu i třeba při jízdy ve vlaku, kdekoliv jinde.

 • q:V čem jezdíte?

  a: Co se týče skupiny B jezdíme v Citroenu XYZ a Škodě ABC. Jsou to bezpečná auta s nižším výkonem, takže jsou pro vaše jízdy ideální.

Go To Top