x
u d r i v e

O nás

Awesome Image
Awesome Image
0K

Total Training Hours

Jsme s vámi už od roku 2010!

Naučíme vás jezdit bezpečně a s jistotou.
Jízdy a zkoušky probíhají v Moravském Krumlově a jeho okolí, takže se nemusíte bát příliš velkého provozu a jezdit bezpečně a beze strachu. Navíc vám ve výcviku poskytneme flexibilitu.
Jízdy si můžete vybrat s předstihem, tak jak se vám to hodí, či si je rezervovat online , když zrovna budete mít čas. Pokud jste z okolí Moravského Krumlova, není pro nás problém za vámi i dojet, aby jsme vám ušetřili cestu.

1500+

Spokojených žáků

0+

let zkušeností

0

Instruktoři

0

Vozidla

Naši instruktoři

Instruktor2

Proč jezdit s námi?

Idea of denouncing pleasure and praising pain was born and will give you a complete account of the system expound the actual teachings of great explorer of the truth the master-builder.

Zkušenosti

Naši instruktoři nejsou žádnými nováčky. Jsou zkušenými řidiči, ale mají také profesní nadhled ať už z pozice komisaře, příslušníka PČR či městské policie.

Umístění

Jezdíme v Moravském Krumlově a jeho okolí, kde je provoz výrazně nižší než ve velkých městech. Proto pro vás bude přechod z teorie do praxe jednodušší.

Flexibilita

Chodíte do školy či do práce? Není problém. Termíny si vybíráte vy a je na vás, jak rychle si autoškolu uděláte. Navíc si můžete jídy rezervovat nejen telefonicky ale i přes online rezervaci.

Příprava

Vaše příprava na získání řidičského oprávnění neprobíhá jen v autoškole. Proto pro vás máme připravené vlastní materiály, doporučenou literaturu a učebnice.

Go To Top